DIPLOMĀTISKĀS ATTIECĪBAS
Mongolija atzina Latvijas neatkarību 1991. gada 29. augustā, diplomātiskās attiecības nodibinātas 1991. gada 15. oktobrī.
Latvijas pārstāvība valstī
2023. gada 27. martā Ulanbatorā, Mongolijā, svinīgā ceremonijā Latvijas Republikas ārkārtējā un pilnvarotā vēstniece Maija Manika iesniedza akreditācijas vēstuli Mongolijas prezidentam Hurelsuham Uhnā (Khurelsukh Ukhnaa).
Ulanbatorā darbojas Latvijas goda konsuls Bats Čoimpogs (Bat Choimpog).
Valsts pārstāvība Latvijā
2021. gada 25. maijā akreditēts Mongolijas vēstnieks Latvijā Barhass Doržs (Barkhas Dorj), kurš rezidē Polijā.
Sadarbība galvenokārt notiek starptautisko organizāciju ietvaros.
Latvijai ar Mongoliju ir noslēgts līgums par sadarbību kultūrā, izglītībā un zinātnē. Saskaņā ar līgumu tiek piedāvātas stipendijas bakalaura studentiem vai maģistrantiem pilnam mācību gadam. Informācija par stipendijām pieejama Izglītības un zinātnes ministrijas tīmekļa vietnē un Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) tīmekļa vietnē.
SADARBĪBA EKONOMIKĀ
Ārējā tirdzniecība pēc valsts (csb.gov.lv)
Latvijas Bankas dati par tiešajām investīcijām
INFORMĀCIJA CEĻOTĀJIEM
Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pasu turētājiem ieceļošanai Mongolijā ir nepieciešama vīza. Tūrisma popularizēšanas nolūkos Mongolija uz laiku – no 2023. līdz 2025. gadam ir atcēlusi vīzu režīmu Latvijas Republikas pilsoņiem, kas ieceļo Mongolijā tūrisma nolūkos uz periodu līdz 30 dienām. Detalizēta aktuālā informācija par ieceļošanas kārtību, vīzu noformēšanas kārtību un tam nepieciešamajiem dokumentiem pieejama Mongolijas vēstniecībā Varšavā, Polijā šeit
Mongolijas pilsoņa pasu turētājiem ieceļošanai Latvijā ir nepieciešama vīza. Detalizēta informācija par vīzas noformēšanas kārtību un tam nepieciešamajiem dokumentiem pieejama Vācijas vēstniecībā Ulanbatorā, Mongolijā šeit
Papildu informācija pieejama šeit